Opinie o Nas
Strona główna » Blog

Blog

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Rolety wolnowiszące, czy zabudowane?

02-03-2021
Rolety wolnowiszące, czy zabudowane?Wybór rolet stanowi jeden z najbardziej istotnych elementów przy komponowaniu wystroju wnętrz w naszych mieszkaniach. Wywierają one znaczny wpływ również na komfort przebywania. Jedną z pierwszych decyzji podczas wyboru rolet okiennych jest wybór ich rodzaju – czy mają to być rolety wolnowiszące czy zabudowane (w kasecie)? Każde z tych rozwiązań ma swoje dobre strony, dlatego decyzja nie jest prosta.
Przeczytaj całość

Rodzaje rolet

05-02-2021
Rodzaje rolet
Coraz częściej tradycyjne zasłony są zastępowane przez bardziej funkcjonalne i estetyczne rolety. W sklepach pojawia się coraz więcej modeli, które mogą wprowadzić klienta w zakłopotanie, dlatego poniżej przybliżymy różne rodzaje rolet i ich charakterystyczne cechy, aby ułatwić Wam wybór. 
Przeczytaj całość

Zalety rolet dzień noc

05-02-2021
Zalety rolet dzień noc
Odpowiednia ilość światła słonecznego wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Niestety nie zawsze mamy możliwość kontroli ile wpuścimy go do naszego pokoju. Rolety dzień noc wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą połączyć nowoczesny wygląd z wysoką funkcjonalnością.
Przeczytaj całość

Jaki kolor rolet do sypialni?

14-01-2021
Jaki kolor rolet do sypialni?
Sypialnia to miejsce do odpoczynku i wyciszenia oraz poczucia bezpieczeństwa i intymności. Każda zaaranżowana jest w inny sposób, w zależności od upodobań. W tym artykule pomożemy Państwu dobrać odpowiedni kolor rolet w oparciu o wystrój sypialni, aby zachować jego klimat i dodatkowo go podkreślić.
Przeczytaj całość

O czym pamiętać kupując rolety wewnętrzne?

14-01-2021
O czym pamiętać kupując rolety wewnętrzne?
Rolety stanowią alternatywę dla zasłon, swoją popularność zyskały dzięki wygodzie jaką oferują. Rolety są znacznie mniejsze, łatwiejsze w montażu oraz prostsze do czyszczenia. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, aby prawidłowo dopasować roletę do pokoju.
Przeczytaj całość

Obsługa rolet zewnętrznych

08-12-2020
Obsługa rolet zewnętrznych
Umiejętność obsługi rolety zewnętrznej jest kluczowa by nie doprowadzić do uszkodzenia systemu. Nieważne na jak drogi sprzęt się zdecydujemy, jeśli nie będziemy umieli z niego poprawnie korzystać. Nie warto podążać za błędnym przekonaniem - “wystarczy, że kliknę guzik lub pociągnę za sznurek i rolety będą działać, co złego może się stać”.
Przeczytaj całość

Skuteczne sposoby czyszczenia rolet zewnętrznych

08-12-2020
Skuteczne sposoby czyszczenia rolet zewnętrznych
Rolety zewnętrzne nie tylko odgrywają rolę dekoracyjną, ale również stanowią barierę termiczną, oraz są dodatkowym zabezpieczeniem dla domu przed potencjalnym włamywaczem. Nic dziwnego, że ostatnimi czasy stały się tak bardzo popularne i coraz więcej osób się na nie decyduje. Wraz ze wzrostem zainteresowania tematem rolet zewnętrznych, pojawia się także pytanie jak takie rolety czyścić. Kluczowa jest bowiem sprawa ich pielęgnacji, aby działały bez zarzutu przez długie lata i nie stały się brzydkim elementem domu. Warto je zatem zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak śnieg, deszcz, wiatr, promienie słoneczne, różnice temperatur, aby one w zamian mogły chronić nas.
Przeczytaj całość

Jak działają rolety garażowe

26-11-2020
Jak działają rolety garażowe
Postęp technologiczny rozwija wiele możliwości. Szeroki wachlarz ułatwień życiowych może wprawiać nas w zachwyt jak i w zakłopotanie. Jednak nie ulega wątpliwości fakt, że powinniśmy w pełni korzystać z dobrodziejstw techniki. Tworzenie inteligentnego domu pozwala na udoskonalenie własnego bytu. Rolety garażowe pełnią wiele praktycznych funkcji. Począwszy od tego, że zapewniają bezpieczeństwo, skończywszy na imponującym designie. W kwestii wyglądu należy pamiętać, że roleta potrafi dodać klasy garażowi. Istnieje wiele opcji kolorystycznych, szeroka gama pozwala na dobranie bramy idealnie do jej otoczenia.
Przeczytaj całość

Zamarznięcie rolet zewnętrznych – jak zapobiegać i co robić

26-11-2020
Zamarznięcie rolet zewnętrznych – jak zapobiegać i co robić
Rozwiązania ułatwiające życie, z pewnością dostarczają wiele korzyści. Dzięki postępowi technologicznemu, możemy cieszyć się zdumiewającą ilością dóbr, które czynią nasze życie lepszym. W dobie inteligentnych rozwiązań, rynek oferuje nam rolety zewnętrzne, które zwiększają izolację termiczną oraz niewątpliwie chronią nas przed nieproszonymi gośćmi, tym samym polepszając komfort życia. Latem chronią one od promieni słonecznych i w przyjemny sposób chłodzą miejsce zamieszkania. Natomiast zimą sprawiają, że mieszkanie nie ulega wychłodzeniu, a całe ciepło kumuluje się w środku. Niestety rolety, tak jak większość użytkowych przedmiotów, ulega awariom. Siarczyste mrozy mają negatywny wpływ na rolety, co może skutkować ich nieprawidłowym działaniem podczas zimowej aury. Niezależnie od typu i sposobu sterowania, rolety narażone są na szkodliwe skutki mrozów.
Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej