Strona główna » Blog

Blog

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Z jakiego materiału kupić rolety?

15-03-2023
Z jakiego materiału kupić rolety?Z upływem kolejnych lat coraz częściej towarzyszą nam rolety, z których można korzystać o każdej porze dnia i nocy (tzw. rolety dzień-noc). Aby jednak były one skuteczne, musimy pamiętać o kilku istotnych elementach. Przy wyborze rolety nie możemy sugerować się wyłącznie takimi elementami jak kolor, czy fantazyjny nadruk. Oczywiście nie powinniśmy sobie odmawiać przyjemności zaspokojenia naszych estetycznych aspiracji również poprzez rolety.
Przeczytaj całość

Rolety wolnowiszące, czy zabudowane?

02-03-2021
Rolety wolnowiszące, czy zabudowane?Wybór rolet stanowi jeden z najbardziej istotnych elementów przy komponowaniu wystroju wnętrz w naszych mieszkaniach. Wywierają one znaczny wpływ również na komfort przebywania. Jedną z pierwszych decyzji podczas wyboru rolet okiennych jest wybór ich rodzaju – czy mają to być rolety wolnowiszące czy zabudowane (w kasecie)? Każde z tych rozwiązań ma swoje dobre strony, dlatego decyzja nie jest prosta.
Przeczytaj całość

Rodzaje rolet

05-02-2021
Rodzaje rolet
Coraz częściej tradycyjne zasłony są zastępowane przez bardziej funkcjonalne i estetyczne rolety. W sklepach pojawia się coraz więcej modeli, które mogą wprowadzić klienta w zakłopotanie, dlatego poniżej przybliżymy różne rodzaje rolet i ich charakterystyczne cechy, aby ułatwić Wam wybór. 
Przeczytaj całość

Zalety rolet dzień noc

05-02-2021
Zalety rolet dzień noc
Odpowiednia ilość światła słonecznego wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Niestety nie zawsze mamy możliwość kontroli ile wpuścimy go do naszego pokoju. Rolety dzień noc wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą połączyć nowoczesny wygląd z wysoką funkcjonalnością.
Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej
test